Махачкала і Грозний: Окупанти відкрили нові авіарейси до Криму

З 25 березня в аеропорту "Сімферополь" починає діяти весняно-літній розклад польотів, у якому з'явилося 67 рейсів з держави-агресора

Влітку ці авіарейси з'єднають окупований Сімферополь з 67 містами на Росії, передає Depo.Крим з посиланням на прес-службу аеропорту "Сімферополь".

Окупанти стверджують, що вперше в історії авіавузла рейси до Криму будуть здійснювати 18 авіакомпаній за 67 напрямками.

У 2017 році перельоти виконували 15 авіакомпаній за 63 напрямками. "У весняно-літню навігацію поновлюється авіасполучення з Краснодаром, Білгородом, Мурманськом, Хабаровськом, Іркутськом, Волгоградом, Томськом і іншими містами, яке не здійснювалося в зимовий період. Крім того, відновиться авіасполучення зі Ставрополем та Грозним, якого не було в останні роки", - розповіли в прес-службі.

Також цього літа будуть відкриті нові напрямки, рейси за яким з Сімферополя ніколи раніше не виконувалися: Тамбов, Саранськ, Нальчик, Махачкала, Владикавказ, Ульяновськ, Астрахань, Псков і Ноябрськ.

Як похвалився генеральний директор так званого Міжнародного аеропорту "Сімферополь" Євген Плаксін, сьогодні аеровокзал є регіональним аеропортом "з найбільшою внутрішньоросійською маршрутною мережею".

"У цьому році вперше в історії ми встановили рекорд за кількістю напрямків - їх буде 67. До нас приходять абсолютно нові перевізники і перевізники, які відновлюють польоти через кілька років. Уже в цьому році всі наші пасажири і партнери зможуть отримати принципово інший рівень сервісу і комфорту завдяки відкриттю нового терміналу аеропорту "Сімферополь". У зв'язку з цим нам приємно усвідомлювати, що Крим як і раніше є затребуваним у туристів і що ділові потоки на півострів збільшуються ", - стверджує Плаксін.

Нагадаємо, що окупанти готуються витратити 800 млн рублів на новий комплекс захисту від незаконного втручання в діяльність аеропорту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим