Культурно-ціновий шок: Міст через Керченську протоку відкрив кримчанам очі на свавілля "гоблінців"

Кримський міст відкрив жителям окупованого півострова очі на глибину цінового свавілля, до якого їх привчають окупанти

Як пoвідoмляє Depo.Крим з пoсилaнням на "Примітки", після відкриття мосту кримчани масово їдуть на Кубань, але не відпочивати, а за покупками.

Магазини Анапи на вихідних переповнені жителями Керчі, які скуповують все, адже тамтешня дешевизна їх вражає у порівнянні з домашніми цінами. Величезні черги спостерігаються на АЗС, бо кримська солярка на 6 рублів дорожче.

Окрім цінового, кримчани переживають ще один шок: виявилося, що в Анапі "все підстрижено і вимито, всюди ростуть квіти". Жителі ж окупованого українського півострова за останні роки звикли бачити навколо лише бардак. Саме розрухою Крим зустрічає кубанців.

огодні кримське керівництво, як витязь на роздоріжжі. Є три шляхи - закривати міст, щоб люди не могли бачити кубанської реальності, самим йти у відставку або таки починати працювати без дурнів. Інакше доведеться відповідати перед земляками, які реально відкрили за Керченською протокою нові горизонти", - зазначає кримське видання.

Нагадаємо, 15 травня Путін взяв участь у церемонії відкриття автодорожньої частини Кримського моста. Він заїхав на міст на "КАМАЗі", проте згодом не зміг швидко вибратися з нього.

Президент Петро Порошенко заявив, що Путіну знадобиться Керченський міст, коли тікатиме з окупованого Криму

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook