Культура та цегла: Кримський "Гоблін" починає фейкову торгівлю з Абхазією

Невизнана Абхазія буде продавати окупованому Криму будматеріали і фрукти, а півострів поставлятиму кавказькій фейковій "республіці" побутову техніку і "великогабаритні кораблі".

  • Крим
  • 16 листопада 2018 17:50

Про це повідомив так званий постійний представник окупованого Криму при президенті Росії Георгій Мурадов, передає Depo.Крим з посиланням на "КримІнформ".

Мурадов заявив, що в окупованому Росією Криму чимало промислових підприємств, які виробляють побутову техніку, зварювальну апаратуру, апаратуру, необхідну для залізниць, маломірні судна, великогабаритні кораблі, які для "морської країни", такий як невизнана Абхазія, завжди затребувані.

За словами Мурадова, будуть збільшені обсяги поставок абхазької сировини, зокрема інертних матеріалів, для великих будівництв в окупованому Криму, в тому числі залізничного моста через Керченську протоку, а також великої траси "Таврида".

Крім того, учасники угоди домовилися про постачання абхазьких фруктів і мінеральної води в окупований Крим. Торгівля буде здійснюватися в рамках підписаної 15 листопада між окупованим Кримом і невизнаної Абхазією "плану заходів з розвитку торгово-економічного, науково-технічного і гуманітарного співробітництва на 2019-2021 роки".

"Це великий план роботи, розписаний на 12 сторінках, який передбачає конкретну роботу в сфері торгівлі, промисловості, сільського господарства, культури, освіти, молоді, спорту", - підкреслив Мурадов і додав, що особливу увагу було приділено питанням збереження культурної спадщини, продовження співпраці в сфері археологічних розкопок.

Так звана "влада" домовилася також обмінюватися гастролями творчих колективів і підтримувати тісні зв'язки у сфері культури.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим