Кримський "Гоблін" знайшов привід "віджимати" приватні автобуси

Самопроголошений глава російського "уряду" Криму Сергій Аксьонов запропонував конфіскувати транспортні засоби за нелегальні перевезення

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

Відповідний документ поплічник окупантів Криму вніс в уряд Росії. "Вніс пропозицію до Кабінету Міністрів Росії щодо посилення заходів покарання за здійснення нелегальних перевезень, аж до конфіскації транспортних засобів. Керівництво мене підтримує, тому не сумніваюся, що порядок наведемо", - запевнив Аксьонов.

Маріонетковий глава Криму відзначив, що велика частина колективу ГУП "Кримавтотранс" чесно виконує свої обов'язки, але "ні для кого не є секретом наявність "лівих" рейсів, нелегальних автоперевізників і так далі". "Після спілкування з трудовим колективом, представниками середньої ланки вже зараз можна з упевненістю сказати, що практично на кожному автовокзалі існують робочі незаконні схеми", - підкреслив він.

Аксьонов зазначив, що очікує від транспортників "відкритого і щільного співробітництва". "Наші основні завдання - навести порядок в сфері, легалізувати перевізників, що працюють під чорним прапором, зробити перевезення комфортними для людей. Не сумніваюся, що зміни можливі і для нас, чиновників. Реакція людей - найкращий лакмусовий папірець соціального схвалення і розуміння", - пояснив Аксьонов.

Нагадаємо, що дорожні поліцаї у Криму "щимлять" українських перевізників.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook