Кримський "Гоблін" заборонив підвищувати тарифи без його вказівки

Щоб не допустити подорожчання послуг в Криму, самопроголошений "глава" Криму Сергій Аксьонов буде особисто погоджувати всі підвищення тарифів

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на РІА Новини Крим.

Про це він заявив під час підсумкової прес-конференції, відповідаючи на питання про подорожчання проїзду в міжміському транспорті.

"Ніякого підняття цін в ручному режимі бути не повинно. Я заборонив Держкомцін, щоб вони піднімали ціни без узгодження з профільним віце-прем'єром Володимиром Сєровим і зі мною", - заявив Аксьонов.

Він запевнив, що більше жодного подорожчання послуг без узгодження з керівництвом Криму не буде. Більш того,"віце-прем'єр" Володимир Сєров до кінця січня перевірить встановлені на сьогоднішній день тарифи.

"До 22 січня перелопатити повністю все. Підстави для підняття цін, як за послуги ЖКГ, так і з транспортних перевезень. При цьому ми домовилися, що такі серйозні питання, що стосуються великої кількості громадян, будемо узгоджувати з Громадською палатою Криму ", - додав Аксьонов.

"У мене завдання допомогти перевізникам організувати свою роботу так, щоб люди були задоволені і ціновою політикою, і якістю перевезень. Намагаємося зараз цю золоту серединку знайти. Знаходимося в контакті з керівниками організацій, і думаю, що в січні ми цей процес завершимо", - підсумував "глава".

Як повідомлялося, 1 листопада Аксьонов звільнив "голову" Держкомцін Ніну Зотович. Т.в.о. голови державного комітету з цінами і тарифами Криму призначено Юрія Новосада, який займав пост першого заступника цього відомства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим