UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кримський "Гоблін" заборонив підлеглим без дозволу приймати іноземні нагороди

Кримські чиновники окупаційного "уряду" повинні будуть питати дозволу на отримання почесних звань чи нагород іноземних держав у Аксьонова

Кримський "Гоблін" заборонив підлеглим б…

Про це йдеться в указі самопроголошеного "глави" Криму Аксьонова, передає Depo.Крим.

Особа, яка отримала звання, нагороду або повідомлення від іноземної держави про майбутнє вручення нагороди, протягом трьох робочих днів має подати клопотання Аксьонову про дозвіл прийняти почесне або спеціальне звання, нагороду або іншу відзнаку іноземної держави.

"Глава" Криму в свою чергу повинен буде протягом місяця розглянути клопотання чиновника та дозволити або заборонити прийняти іноземну нагороду або звання.

Якщо нагороду чиновник уже отримав, то на час розгляду клопотання її доведеться здати на зберігання в кадрову службу апарату "Ради міністрів" Криму.

"Посадова особа, яка відмовилася від звання, нагороди, протягом трьох робочих днів подає повідомлення про відмову", - йдеться в документі, який підготували окупанти.

Покарання для посадових осіб, які візьмуть іноземну нагороду або звання без дозволу "глави" Криму, положення не передбачає. Документ також не регламентує порядок оповіщення керівництва, якщо така нагорода у чиновника вже є.

Нагадаємо, що херсонця, який віз у тайнику десятки нагород і монет, зупинили прикордонники на контрольному пункті "Чаплинка".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook