"Гоблін" очолив комісію з НС в окупованому Криму

Самопроголошений "глава" Криму Аксьонов очолив комісію так званої Ради міністрів Криму щодо попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій

  • Крим
  • 29 листопада 2017 14:31

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на прес-службу місцевого ГУ МНС.

За повідомленням "міністра" надзвичайних ситуацій Сергія Шахова, заступниками Аксьонова стали заступник голови Радміну, начальник Головного управління МНС у Криму, а також заступник міністра надзвичайних ситуацій незаконної республіки. Таке рішення прийняли сьогодні, 29 листопада, на засіданні Радміну.

Комісія є координаційним органом, робота якого повинна погоджувати дії відомчих структур для попередження та ліквідації природних і техногенних НС. Також новий орган зможе забезпечувати координацію дій залучених сил, і займається підготовкою пропозицій про введення режимів "підвищеної готовності" і "надзвичайної ситуації".

Крім того, члени комісії розглядають питання про відновлення і будівництво інфраструктурних об'єктів, які були пошкоджені в результаті НС, беруть участь в розробці і реалізації програм в галузі безпеки. На засіданнях комісії розглядаються прогнози надзвичайних ситуацій в Криму, організовується розробка заходів, спрямованих на недопущення НС.

Нагадаємо, раніше комісію очолював Ігор Михайличенко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим