Кримський "Гоблін" хоче пустити літаки на Сирію

Самопроголошений "глава" Криму Сергій Аксьонов доручив вивчити можливість організації авіасполучення між Сімферополем і Дамаском і опрацювати це питання спільно з міністерством транспорту Росії і Росавіації

Про це повідомив "міністр" курортів і туризму Криму Вадим Волченко, передає Depo.Крим з посиланням на "Події Криму".

"Ми провели переговори з профільним міністром (міністром туризму Сирії Башер Язджі - ред.). Є явний попит на оздоровлення, на санаторно-курортний комплекс Криму - і для мирного населення, і для тих, хто брав участь в бойових діях.

Один з основних питань - організація авіасполучення, і мені дано доручення зв'язатися з міністерством транспорту і Росавіації для опрацювання цього питання ", - сказав Волченко.

Можливе рішення про авіасполучення між Сімферополем і Дамаском буде обговорюватися після детального вивчення на рівні урядів обох країн, додав міністр. "Але ініціатива тут виходить від Криму", - підкреслив він.

Нагадаємо, що "делегація з Криму" в ході зустрічі з сирійським лідером Башаром Асадом у Дамаску подарувала йому картини з кримським пейзажем, із зображенням Московського Кремля і копію пам'ятника "ввічливим людям".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #Сирія