Кримський бранець Кремля Рамазанов вимагає очної ставки з феесбешником, який його катував

Політв'язень Ісмаїл Рамазанов хоче зустрітися із його катом - Максименко

Про це повідомляє Depo.Крим із посилання на "Фейсбук" активіста Михайло Батрака.

"Під час судового засідання, коли Ісмаїл Рамазанов вкотре говорив про тортури, які застосовували до нього співробітники ФСБ, суддя постійно переривав його... На що Ісмаїл відповів: "Я повторюватиму це постійно, я хочу щоб весь світ знав про те, що відбувається в Криму", - пише Батрак.

Рамазанов розповів, як кати із ФСБ били його, ламали пальці, одягали пакет на голову, ображали, казали, що "кримських татар Сталін дарма вислав, треба було всіх розстріляти або втопити в морі".

Ісмаїл Рамазанов опирилюднив прізвище співробітника ФСБ, який застосовував до нього тортури. Це - Максименко. Політв'язень, який гарно малює, змалював портрета співробітника спецслужби і вимагав проведення його пізнання і очну ставку з катом.

На судовому засіданні розглядали апеляційну скаргу адвоката Рамазанова Ладіна на продовження терміну утримання під вартою для Рамазанова.

"Про результати писати писати безглуздо, рішення апеляційного "суду" Криму в таких справах - передбачувані", - зазначив активіст.
Сліідство звинувачує Рамазанова у поширенні екстремістських висловів і незаконному зберіганні патронів. Ісмаїл стверджує, що патрони йому підкинули й вимагає проведення експертизи на предмет наявності його відбитків на патронах.

Нагадаємо, окупаційний суд в Криму відхилив скаргу про катування кримського татарина.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #ФСБ