"Кримняші" розчарувалися в Путіні, бо їх виселяють з квартир під "Артеком"

Окупанти продовжують завалювати "позовами" жителів Гурзуфа, вимагаючи знести всі, що межують з табором "Артек", споруди

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Кримського бандерівця".

Палісадники, гаражі, прибудови - все піде під ківш заради нової триметрової в висоту кам'яної огорожі по периметру табору, в якому тепер "одебілюють" дітей.

Але на цьому окупанти не зупиняться: слідом у людей відберуть квартири, впевнені жителі селища. Куди всіх виселять, невідомо - програми переселення немає.

До окупації Криму Росією споруди, гаражі, сади і квартири передали в комунальну власність селища, щоб жителі могли реалізувати своє право на приватизацію житла, що і було зроблено. Тепер "Артек" просить окупаційний "суд" визнати всі прибудови на прибудинкових територіях самобудами і пустити їх під знесення, причому за рахунок законних власників житла.

Але і це ще не все. Приїждже керівництво табору проти (цитата) "небажаного сусідства", під яким має на увазі жителів вулиці Ленінградської, де проживає близько 300 осіб: "Нам прямим текстом сказали, що не відмовилися б від наших квартир і готові оскаржувати законність української приватизації в судах. Погрожують, що зможуть легко визнати наші будинки аварійними, і тоді нам доведеться виселитися ", - кажуть власники квартир.

Декілька десятків людей знову вийшли на мітинг, на якому скаржилися, що" людей тут просто розтоптали ", і підписалися під черговим слізним листом - на цей раз воно адресовано т.зв. "віце-прем'єру" Криму Євгену Кабанову, який ще в квітні обіцяв людям допомогти. Крім того, присутні на мітингу люди поскаржилися, що їм "стало складно жити матеріально, тому що така ситуація взагалі".

Деякі не стримували сліз, і все разом звинуватили окупантів в смерті своїх близьких і сусідів (а таких уже дев'ять осіб), яких окупанти довели до неї "судами".

Присутні заявили, що це "геноцид" і "бєзпрєдєл", а окупантів назвали "варварами, які займаються нашим знищенням". Одна жінка нагадала, що "коли пройшов референдум, Путін нам сказав, що жоден житель Криму не пошкодує, що ми вступили на Росію. Але зараз, звичайно, ми глибоко сумніваємося, що ніхто не пошкодував. Дуже сильно нас тут притискають, ображають і позбавляють житла. Наших дітей позбавляють майбутнього".

Ще один чоловік, зачитуючи на камеру підписаний колективний лист, сказав, що "ми були сліпі", а також заявив, що люди готові до війни і перекриття доріг, але свою землю і житло не віддадуть.

Нагадаємо, що Росія не пускає до анексованого Криму моніторингову місію ООН.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook