"Кримняші" роблять з моря біля Коктебеля вигрібну яму

У соцмережах з'явилася інформація про те, що Коктебелю загрожує екологічна катастрофа

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Федосійський портал".

Про це йдеться у заяві члена Громадської ради при Комітеті з протидії корупції РК Андрія Єлецького. Він пройшовся по коктебельськими пляжам, де смердить стоками, а фекалії видно неозброєним оком.

За словами так званої заступниці міністра екології та природних ресурсів Республіки Крим Ольги Славгородської створені робочі групи в усіх прибережних містах, які здійснюють моніторинг території на виявлення самовільних скидів і підключень до централізованих мереж каналізації.

Така група працює і по Коктебелю та періодично здійснює рейди, оглядає територію. В останній з рейдів група виявила сім фактів незаконного підключення до стічної каналізації. Ці врізки відразу ж були закриті, власників приватних домоволодінь притягнули до адміністративної відповідальності.

Порушникам виписаний штраф на загальну суму 33 тисячі рублів і за результатами відібраних проб одному з порушників пред'явили матеріальну шкоду ще на 18 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вся проблема полягає в тому, що селище не каналізовані, всі приватні домоволодіння, які є готелями, обладнані вигрібними ямами, нечистоти повинні вивозитися на очисні споруди, але люди "економлять" і скидають стоки у море.

Ніхто не думає про те, що поки нечистоти потраплять до моря, вони встигнуть осісти в грунтових водах, які потрапляють до криниць самих жителів.

Нагадаємо, нещодавно "зацвіло" море в окупованій Керчі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #море