"Кримняші" поскаржились Путіну на злив фекалій

Жителі окупованої Керчі задихаються: з ливнівки в річку Мелек-Чесме незаконно зливають нечистоти і вони повідомили про це президента держави-агресора

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Керч.ФМ".

У Керчі жителі вулиці Зарічної продовжують задихатися від запаху каналізаційних стоків, які незаконно зливають у річку Мелек-Чесме. Злив проводиться у вечірній час, зазвичай після 22:00.

Жителі району об'єдналися і провели розслідування і з'ясували, що до зливової труби хтось підключив каналізаційну. Злив нечистот триває більше місяця.

На постійні скарги керчан адміністрація міста, водоканал і СЕС не реагують. Одна з мешканок району не витримала, зібрала підписи і написала президенту Росії Володимиру Путіну.

Відразу після її звернення з нею зв'язався Олег Кузнєцов, який приїхав побачити проблему своїми очима. Кузнецов, не хотів представлятися обуреним громадянам і приховував своє прізвище, відповідаючи: "Я з Мінприроди Криму". Його посада так і залишилася в таємниці.

Понад 30 людей повели еколога показувати проблему. Однак, фахівець так званої "Мінприроди" практично постійно говорив, що не чує неприємного специфічного запаху, що природно виводило людей з себе.

Керчане показали екологу "джерело", а він не міг зрозуміти звідти випливають нечистоти. Жителям радив звертатися в інші органи.

Люди просили еколога хоч п'ять хвилин попрацювати по-совісті, на що він їм відповів: "У нас, якщо по совісті працюєш, потім так покарають, що мало не покажеться". Після огляду еколог поїхав.

Вночі знову відновилася "річка". Містяни спустилися до місця зливу і зафіксували його на відео. Крім цього, мешканці Керчі викликали еколога, який зафіксував порушення також. "О 22:30 було зафіксовано скид фекальних мас в річку Мелек-Чесмі екологом. Ми задихаємося від фекальних мас, які зливаються в річку", - розповіли місцеві жителі.

Нагадаємо, що у Судаку на пляжі біля гори Алчкак стічні води вилилися в море.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook