"Кримняші" на мітингу у річницю смерті одного ката лаяли іншого (ФОТО)

Черговий комуністичний захід провели в окупованому Севастополі - там поминали Сталіна у річницю його смерті та ставили його за приклад Путіну

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

Мітинг провели з ініціативи місцевих комуністів. Російська "влада" Севастополя дозволили комуністичному міськкому покласти квіти до Вічного вогню і провести короткий мітинг.

До Вічного вогню ветерани і комуністи підійшли з червоними прапорами, кошиком червоних гвоздик і великим портретом Сталіна.

Перед присутніми виступив керівник севастопольських комуністів Василь Пархоменко. Він зазначив, що зараз багато сперечаються про значення Сталіна. Пархоменко розповів, що під час Другої світової війни Сталін відмовився обмінювати свого сина, який потрапив до полону, на німецького генерала.

На думку Пархоменка, це приклад "високого патріотизму і моральності". Комуніст додав, що "Путін і його команда не здатні на таке". На підтвердження зростаючої популярності радянського диктатора Василь Пархоменко розповів, що на прохання жителів додатково видали 5 тисяч настінних календарів на 2019 рік з портретом Сталіна.

Керівники комуністичного міськкому вручили активістам пам'ятні медалі на честь 140-річчя Сталіна. Медалі виготовили в Москві на замовлення КПРФ. При врученні нагороджені відповідали привітанням "Служу Радянському Союзу".

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим