"Кримняшам" знову заборонили "Бояришник"

На території окупованого Росією Криму ще на півроку заборонили продаж спиртовмісного концентрату для ванн "Бояришник"

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Інтерфакс".

Взимку минулого року від вживання цієї спиртовмісної рідини на Росії померли 76 осіб. Росспоживнагляд продовжив на 180 днів заборону на продаж харчової продукції з вмістом етилового спирту, йдеться в постанові головного державного санітарного лікаря Росії Анни Попової.

"У зв'язку з випадками масових гострих отруєнь людей спиртовмісною нехарчовою продукцією, в тому числі, зі смертельними наслідками, постановляю юридичним особам і індивідуальним підприємцям призупинити на строк 180 днів роздрібну торгівлю спиртовмісною нехарчовою продукцією", - йдеться в постанові глави Росспоживнагляду.

Також заборона вводиться на торгівлю спиртовмісними харчовими добавками і ароматизаторами з вмістом етилового спирту понад 28% обсягу готової продукції. Заборона стосується продуктів, які продаються дешевше за роздрібну ціну горілки, лікеро-горілчану та іншу алкогольну продукцію міцністю понад 28%, уточнюється в документі.

Відповідно до опублікованого в п'ятницю документом керівникам регіональних управлінь Росспоживнагляду на залізничному транспорті пропонується "посилити контроль за обігом склоомиваючих рідин, спиртовмісних харчових добавок і ароматизаторів".

Нагадаємо, що під час дії заборони на продаж "Бояришника", кількість смертельних отруєнь на Росії зменшилася на чверть.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим