"Кримняш" просять вимикати світло у вечірній час

У "Крименерго" просять жителів анексованого півострова економити електроенергію в вечірній час - години найбільших навантажень

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

"Крименерго" закликає жителів і гостей півострова раціонально використовувати електричну енергію і, по можливості, скоротити енергоспоживання в години вечірнього максимуму з 19:00 до 23:00!", - йдеться в повідомленні підприємства.

Раніше "Крименерго" попередило про можливі віялові відключення електроенергії через зростання споживання електрики в період сильної спеки. У відомстві стверджують, що обсяги споживання електроенергії на півострові "досягли межі і перевищують сумарний обсяг кримської генерації і перетоків по енергомосту "Тамань - Крим".

Нагадаємо, що за кілька днів у Євпаторії відбулося 14 аварійних відключень світла. Вночі 6 серпня виявилися знеструмленими населені пункти в районі Судака і Старого Криму, а на наступний день електрику відключили в Гурзуфі і Курортному, а також в Севастополі і Сімферополі.

Наприкінці липня Крим на кілька годин залишився без світла через аварію в Краснодарському краї на Росії, звідки електроенергію по енергомосту подають на півострів.

За інформацією так званого Міненерго Криму, протиаварійна автоматика спрацювала через високу температуру повітря. Для безперебійного енергопостачання в Криму будують дві ТЕС з використанням незаконно ввезених газових турбін Siemens.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим