"Кримняш" блокують в популярному месенджері

Месенджер для корпоративних комунікацій Slack почав блокувати користувачів після відвідування тоталітарних країн та окупованого Криму 

Про це повідомляє видання Mashable, передає Depo.Крим з посиланням на "Радіо Свобода".

За даними ЗМІ, повідомлення про блокування Slack розіслав користувачам 20 грудня. Обмеження стосується облікових записів, пов'язаних з Кубою, Іраном, Північною Кореєю і окупованим Кримом.

Акаунти користувачів блокують без попередження. Сайт TechCrunch відзначає, що обмеження стосуються користувачів безкоштовних груп Slack.

Доступ до послуг месенджера для платних користувачів поки не обмежили. На блокування сервісу поскаржився, зокрема, громадянин Ірану, який проживає в Канаді. Він припустив, що його забанили через його походження, так як в компанії, де він працює, більше немає вихідців з Ірану.

Також надходять повідомлення про блокування від компаній, чиї співробітники відвідували Крим. За даними TechCrunch, блокування торкнулися і тих, хто розповідав в соцмережах про поїздки в Іран.

При цьому деякі користувачі соцмереж стверджують, що були заблоковані, незважаючи на те, що ніколи не відвідували регіони з обмежувального списку США і не працювали з представниками цих країн.

Нагадаємо, що "Фейсбук" заборонив будь-які публікації, що можуть містити навіть натяки на секс.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook