Кримчанина Балуха вивезли з СІЗО Краснодара в невідомому напрямку

Засудженого в Криму українського активіста Володимира Балуха, якого раніше вивезли з півострова на Росію, етапували з ізолятора в невідомому напрямку

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

Куди саме везуть Балуха ні родичам, ні адвокатам не повідомили, зазначають у Кримській правозахисній групі. Причини його перевезення з керченської колонії на Росію також досі невідомі. "Етапування Володимира Балуха на Росію порушує також ст. 49 IV Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни, яка забороняє переміщення жителів окупованих територій на територію країни-окупанта", - йдеться в заяві правозахисників.

Раніше уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова повідомила, що Балуха перевели з кримської колонії в російський Краснодар для подальшого відбування покарання.

Кримська правозахисна група повідомила, що Балуха з СІЗО Сімферополя етапували в Краснодар без їжі і речей.

Нагадаємо, 18 лютого українського політв'язня Володимира Балуха етапували з Сімферопольського СІЗО в окупованому Росією Криму.

До того у Сімферопольському СІЗО у Наталії Балух не прийняли передачу для українського активіста, в'язня Кремля Володимира Балуха.

13 лютого Володимира Балуха доставили з керченської колонії в СІЗО Сімферополя.

25 січня в анексованому Росією Криму суддя так званого "Керченського міського суду" Олександр Ковальов не задовольнив клопотання захисту українського активіста Володимира Балуха про його умовно-дострокове звільнення.

Незаконно засуджений в анексованому Криму український активіст Володимир Балух не має наміру просити про помилування.

Довідка: ФСБ затримала Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ заявили, що на горищі будинку, де живе Балух, виявили 90 патронів і кілька тротилових шашок. Підконтрольна Кремлю влада Криму також вимагала від нього зняти встановлену на стіні його будинку табличку "Вулиця Героїв Небесної сотні, 18". Захист активіста і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій через свою проукраїнську позицію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим