Кримчанин Олександр Кольченко припинив голодування у російській тюрмі

Сьогодні, 7 червня, засуджений на Росії за сфабрикованою справою кримчанин Олександр Кольченко припинив голодування

Про це у "Фейсбуці" написав його адвокат Андрій Лепьохін, передає Depo.Крим.

В'язень Кремля припинив голодування через критичне погіршення стану здоров'я.

"З його слів, він дуже ослаб, вже став непритомніти. У нього впав рівень цукру, і йому вже ставили глюкозу. За час голодування його вага знизилася до 54 кг.

Сьогодні його за медичними показаннями збиралися переводити із санчастини колонії, де він перебував протягом голодування, в тюремну лікарню", – розповів адвокат.

Олександр Кольченко також написав лист, у якому зазначає, що це голодування невиправдане. Оскільки, Росія "не прагне мінімізувати репутаційні ризики" і їй однаково до свого іміджу у світі, окрім цього західні країни, на його думку, не зацікавлені у посиленні тиску на Росію. Про це свідчить останній візит Макрона на Росію.

"Дуже хочеться сподіватися, що я помиляюся в оцінці ситуації навколо Олега Сенцова. І сподіваюся, він на мене не буде сердитися через те, що я так швидко здався", - пише Олександр Кольченко у виправній колонії Челябінської області.

Нагадаємо, що у серпні 2015 року суд у Ростові-на-Дону засудив українського режисера Олега Сенцова до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму за сфабрикованю справою про теракти у Криму. Олександр Кольченко тоді отримав покарання у вигляді десяти років ув'язнення у виправній колонії суворого режиму.

Політв'язень Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування у російській в'язниці, вимагаючи відпустити всіх українців, утримуваних на Росії та анексованому Криму.

За словами адвоката, Сенцов заявив про намір голодувати навіть до фатального кінця.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook