Космічна зйомка: Незаконно побудований Росією Керченський міст зміщується

Приховані загрози незаконно побудованого Керченського мосту: конструкція загрожує життю людей

  • Крим
  • 21 листопада 2018 11:32

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на на прес-службу Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України.

Такі висновки зробили на основі інтерферометричного методу обробки даних космічних знімків зроблених зі сторони тимчасово окупованого Кримського півострову, та острова Тузли.

Зокрема, зафіксовано декілька критичних ділянок, де відбуваються процеси зміщення:

1. У районі штучного насипу з боку Кримського півострову відмічаються об'єкти з вертикальними зміщеннями зі швидкістю від 89 міліметрів (просідання) до 52 міліметрів на рік (підняття) (графік у синій рамці).

2. У центральній частині мосту відмічається підняття арки залізничного сполучення зі швидкістю до 30 міліметрів на рік. Однак арка автомобільного сполучення просідає зі швидкістю до 32 міліметрів на рік (графік у червоній рамці).

3. На території острова Тузла спостерігаються дві небезпечні ділянки.

Перша - частина коси просідає зі швидкістю від 10 до 90 міліметрів на рік (графік у синій рамці). Друга – об'єкти поруч з ділянкою мосту просідають зі швидкістю до 83 міліметрів на рік (графік у червоній рамці).

Виявлені вертикальні зміщення арок Керченського мосту за оцінками фахівців свідчать про нестабільність морського дна у місцях встановлення опор та мають негативний вплив на акваторію Чорного моря, можуть нести загрози життю і здоров'ю людей. Складні погодні умови особливо у зимовий період в сейсмічно нестабільному районі можуть посилити дестабілізуючі фактори впливу на стійкість Керченського мосту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим