Користувачки російської соцмережі "ВКонтакті" захоплюються керченським стрільцем

У Владислава Рослякова, який убив 20 людей у ​​політехнічному коледжі Керчі, в інтернеті з'явилися фанатки

Користувачі іміджборду "Двач" звернули увагу на пабліки у "ВКонтактє", присвячений його життю та смерті, які рясніють захопленими коментарями від дівчат, повідомляє Depo.Крим.

Вони шкодують Рослякова, зізнаються йому в любові, деякі пишуть, що збожеволіли на ньому.

Мешканки пабліків називають влаштувавшого бійню в навчальному закладі хорошою людиною і захоплюються зовнішністю Рослякова. "Такі очі втомлені, наповнені порожнечею", - пише Вероніка Лермонтова.

"А мені здається, такі, знаєш, здається, очі небезпеки і безумства. Непередбачуваність і невпевненість. Боже, я б потонула в цих очах" - відповідає їй Карина Колесникова.

"Мені його @@@@ ец як шкода. Він такий красень. Ви тільки подивіться на його ходу, статура, ріст ... Плюс очі блакитні і світленький. Дівчатка підтримають", - пише одна з користувачок.

Фото: vk.com

Вона зізнається, що закохалася, і хоче вірити в те, що Росляков не помер, а замість нього наклав на себе руки "артист" або "хоча б просто людина, схожа на того, у кого така красива хода". Відвідувачки пабліку її дійсно підтримують. "Я так хочу познайомитися з ним, поговорити по душах, поспілкуватися. Страшенно прикро, що цього ніколи не станеться. Нехай мене закидають камінням, але я думаю, що був хорошою людиною. Що створило з ним суспільство і батьки - інше питання ... Мені його бракує ", - зізнається інша.

Фото: vk.com

У цій же гілці обговорення дівчата міркують про те, що самогубство студента може бути постановкою. "Хотілося б в це вірити", - додає одна з них, додаючи емодзі, що виражає віру. Серед учасників обговорення є люди, які помістили на аватарку фотографію Рослякова зі зброєю в майці з написом "Ненависть".

Нагадаємо, що Росляков наклав на себе руки, попередньо розстрілявши 21 студента і викладача коледжу, на четвертому курсі якого він навчався.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook