Колишній "мер" Алушти пішов під арешт за розтрату 15 млн рублів

Колишній "градоначальник" Алушти відправлений під домашній арешт за зловживання посадовими повноваженнями і недбалість, що коштували окупаційному бюджету 15 мільйонів рублів

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на РІА "Новий день".

У 2015 році при реалізації російської держпрограми "Переселення громадян з аварійного житлового фонду на 2014-2015 роки на території Республіки Крим" екс-"глава" міста виділив підряднику земельну ділянку, на яку була накладена заборона в зв'язку з судовими суперечками і інтересами третіх осіб.

Проте, за вказівкою "градоначальника" з підрядником уклали договір на придбання у нього в муніципальну власність житлових приміщень в багатоквартирному будинку, який він побудує на виділеній землі.

Як аванс будівельній фірмі було перераховано близько 15 мільйонів рублів. Через чинну судову заборону підрядник свої зобов'язання не виконав: багатоквартирний житловий будинок не побудований, квартири в муніципальну власність не передано.

При цьому гроші з бюджету пішли, а виконання "державної" програми зірвали. "Крім того, обвинувачений зловживав посадовими повноваженнями при реалізації програми "Розвиток дошкільної, загальної та додаткової освіти дітей", коли модульний дитячий садок на 100 місць, побудований тим же недобросовісним підрядником, з порушенням будівельних норм і умов контракту, до теперішнього часу не введений в експлуатацію", - наголошується в повідомленні кримського Слідкому, що підпорядковується окупантам.

Раніше у цих справах до кримінальної відповідальності за шахрайство притягнені представники підрядника, а за хабарництво і зловживання посадовими повноваженнями - начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства "адміністрації" міста Алушта.

Розслідування триває. Екс-"голові" Алушти загрожує до десяти років тюремного терміну з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook