Керченський стрілець не міг діяти один, - психолог-криміналіст

Психолог-криміналіст поставив під сумнів офіційну версію трагедії в окупованій Керчі

  • Крим
  • 2 листопада 2018 18:02

Людина, яка влаштувала стрілянину і вибух в керченському політехнічному коледжі, не могла діяти одна, розповів "Крим.Реаліі" експерт Київського наукового-дослідного інституту судових експертиз Юрій Ірхін, коментуючи офіційну версію російського слідства про події в Керчі 17 жовтня, передає Depo.Крим.

До такого висновку експерт дійшов, проаналізувавши обставини збройного нападу на студентів коледжу. Ірхін звернув увагу на кількість загиблих і поранених. На його думку, така кількість жертв може бути лише в разі, якщо нападник "діяв не один".

"Виходячи із загальної картини події, він, швидше за все, діяв не один. Тому що занадто складний механізм - криміналістичний механізм здійснення цього масового вбивства. І дуже багато нестиковок. В Інтернеті є свідчення очевидців, які кажуть, що відразу з двох місць були постріли. Природно, з цього можна зробити логічний висновок, що він діяв не один. Я схильний думати, що він діяв не один, тому що занадто багато потерпілих і занадто великий локус поразки", - сказав Ірхін.

Нагадаємо, експерт розповів, що в Керченській стрілянині на місці трагедії пострілялися ГРУ та ФСБ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим