UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Керченська переправа в окупованому Криму працюватиме і після відкриття мосту

Рішення окупантів про ліквідацію оператора Керченської поромної переправи ТОВ "Морська дирекція" пов'язане з підготовчими роботами до відкриття руху через новий міст, але робота поромів при цьому не буде зупинена

Керченська переправа в окупованому Криму…

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

Таку заяву зробив сьогодні, 15 січня, на прес-конференції "глава" Мінтрансу Криму Ігор Захаров. За його словами, по мосту може пересуватися пасажирський транспорт і частина вантажівок, але небезпечні вантажі, ймовірно, будуть як і раніше перевозити на поромах.

"Жоден пароплав з переправи не піде, поки судновласники зацікавлені працювати. Ми за рік перевозимо шість млн пасажирів, 1,3 млн легкових автомобілів і 300 тисяч вантажівок. Піде частина автомобілів, автобусів до кінця року, але у нас пік сезону - це літо, тому все буде залежати від того, яке ухвалять рішення щодо відкриття Кримського моста", - розповів Захаров.

Кримський "міністр" підкреслив, що ліквідація ТОВ "Морська дирекція" проводиться для приведення в правове поле майново-господарських відносин.

Підконтрольний Кремлю уряд Криму ухвалив рішення ліквідувати до 1 липня 2018 року оператора Керченської поромної переправи - ТОВ "Морська дирекція".

ТОВ "Морська дирекція" заснували в 2014 році, після російської анексії Криму. На підприємство поклали функції із забезпечення безперебійної роботи Керченської поромної переправи для поставки матеріально-технічних ресурсів, продуктів харчування, перевезення пасажирів і транспортних засобів.

Поромна переправа через Керченську протоку - основна транспортна артерія, що з'єднує анексований Крим з Краснодарським краєм.

Згідно з українським законодавством, в'їзд до Криму через Керченську переправу заборонений і прирівнюється до порушення порядку перетину державного кордону.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook