Каспаров розповів, як Путін спробує легалізувати анексію Криму

Вибори в Росії та Криму - це чергова спроба легалізувати анексію півострову

Про це у блозі на Радіо "Свобода" написав російський опозиціонер Гаррі Каспаров, передає кореспондент Depo.Кропивницький.

"Вперше в новітній російській історії федеральні вибори будуть проводитися на анексованій території: в Криму і Севастополі. Вже зараз очевидно, що Кремль буде прагнути використовувати ці вибори як інструмент легітимізації здійсненої анексії, - написав Каспаров. - Будь-які можливі заяви з боку як окремих держав, так і міжнародних організацій про визнання результатів виборів будуть у публічному просторі інтерпретуватися російською владою як непряме визнання належності Криму і Севастополя Росії".

"Логіка тут проста: визнання легітимності виборів означає визнання їх легітимності на всій території, на якій вони проводилися, включно з Кримом і Севастополем, а визнання легітимності виборів в російську Державну думу на території Криму і Севастополя означає визнання цих територій частиною Російської Федерації", - пояснив політик.

Він також додав: "Відповідно, вкрай важливо, щоб міжнародне співтовариство не визнало результати майбутніх виборів. У такій ситуації участь в електоральних процедурах рівносильне співучасті в легалізації краденого. Попадання ж (можливе лише з санкції влади) в Думу кількох опозиційних депутатів зробить ситуацію ще гіршою, так як, до всього іншого, дозволить Кремлю використовувати цю "опозицію", яка, ні на що не впливає, на міжнародній арені в якості псевдодемократичного фасаду, який прикриває тоталітарну природу режиму".

Нагадаємо, 18 вересня 2016 року на Росії відбудуться вибори до Держдуми.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #Росія