Прокуратура намагалася обшукати будинок так званого губернатора Севастополя

Маріонетковий "губернатор" Севастополя Дмитро Овсянников заявив, що в орендований ним будинок прийшли з перевіркою прокурори

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новий Севастополь".

"Я орендую будинок (в Севастополі). Вчора прокурор вирішив цей будинок оглянути. Він у мене вказаний у декларації. Але, напевно, у нас прокуратура останнім часом стала адресним бюро, яке за заявою мешканців з певного села, мабуть, хотіло його оглянути - спальні, кімнати, все інше, - розповів Овсянников. - Огляд приміщень можливий в разі вчинення злочину. Вимагати його у орендодавця, який мені здає будинок, - це незаконно".

За словами Овсянникова, він спробував з'ясувати, в зв'язку з чим прокурори прийшли до нього додому. У зв'язку з цим він просив директора так званого департаменту з майнових та земельних відносин Рустема Зайнулліна "дати дані щодо прокуратури в генпрокуратуру", а "правове управління - Слідчому комітету".

Підлеглі губернатора відзвітували йому на сьогоднішній нараді про виконання вказівки. Відзначається, що "прокурор" Севастополя Ігор Шевченко не був присутній на апаратній нараді в "уряді" міста. "Не лізьте в чужий будинок, шановні Шевченко і компанія, а розбирайтеся з законами!", - додав Овсянников.

Згідно з останньою декларацією, повідомляють кримські видання, Овсянников володіє земельною ділянкою площею 2 363 кв. м. і житловим будинком в 162,2 кв. м. У спільному користуванні з дружиною - житловий будинок площею 501,4 кв. м. і квартира в 87,6 кв. м. Крім того, губернатору належать легковий автомобіль Lexus GX, мотоцикл Yamaha, човен та два снігоходи. Дохід дружини Овсянникова за позаминулий рік склав 50 тисяч рублів. Вона володіє трьома квартирами та легковим автомобілем Mercedes Benz ML350.

Нагадаємо, що окремі європейські країни заборонили Овсянникову в'їзд на свою територію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook