UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

"Губернатор" окупованого Севастополя призначив собі російського помічника

Підконтрольний окупантам "губернатор" Севастополя Дмитро Овсянников сьогодні, 13 листопада, призначив на посаду помічника з питань культури і туризму Олега Берковича з Москви

"Губернатор" окупованого Севастополя при…

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

Беркович буде також працювати над проектами в сфері міського середовища та громадських просторів, молодіжної та інформаційної політики.

"Всі сфери моєї діяльності міцно пов'язані з вибудовуванням конструктивного діалогу між владою і суспільством, з проектами, спрямованими на формування привабливого образу Севастополя", - повідомив Беркович. Ще однією сферою діяльності нового помічника стане робота над залученням некомерційних організацій, громадськості та експертного співтовариства до розробки і реалізації різних проектів.

Беркович також брався за організацію фестивалів екстремальних видів спорту X-Fest і "Опера в Херсонесі". Він працював редактором і ведучим молодіжного політичного телеканалу О2ТВ, ведучим на радіостанції "Маяк". У 2008 році заснував комунікаційне агентство "Апостол", яке реалізувало ряд проектів для компаній "Ростех", "Аерофлот", "Калашников" в сфері PR і просування брендів.

Нгадаємо, що новим начальником так званої служби фінансового нагляду окупованого Криму став Антон Кальков.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook