У Криму повідомили про гучну крадіжку на ремонті резиденції "Гобліна"

Під час ремонтних робіт у приміщенні так званого уряду Криму було вкрадено понад 10 мільйонів рублів

Про це повідомив голова кримського Комітету з питань протидії корупції Олександр Акшатін, передає Depo.Крим з посиланням на Кafanews.

Зокрема, замовника виконання робіт - "Дирекцію з забезпечення діяльності Ради міністрів РК і його Апарату" - звинувачують в тому, що тендер виграла фірма, яка знаходиться в "чорному списку", тобто в переліку організацій, які не виконали раніше зобов'язання за договорами підряду. В подальшому, за словами Акшатіна, ця фірма при виконанні робіт замінила дорогі матеріали на дешеві.

"Ми заміряли плитку, вона не того розміру, який має бути за документами. На упаковках були індикаційні ознаки фірми, яка її поставляла. Ми зробили туди запит. Виявилося, що плитку в Крим не відпускали. Реально вона була куплена в підворітті", - сказав Акшатін.

За його словами, підрядник не виконав сумлінно умови договору, а тому разом із замовником виконання робіт змогли вкрасти бюджетні кошти, внісши підроблені відомості в офіційні документи. В результаті завдано збитків бюджету на суму понад 4 мільйона рублів.

Однак і це ще не все. Голова кримського Комітету з питань протидії корупції стверджує, що в ходні іншого (капітального) ремонту приміщення так званого уряду Криму, була завищена вартість будівельних матеріалів, а самі роботи взагалі не підтверджені. В результаті посадові особи Дирекції з забезпечення діяльності Ради міністрів РК і його Апарату необгрунтовано перерахували підряднику 6,74 мільйона рублів.

Зараз ці факти вже розслідують російські правоохоронці. Стосовно посадових осіб Дирекції порушено кримінальну справу, їм інкримінують зловживання посадовими повноваженнями.

Нагадаємо, окупанти завалили проект будівництва першого в Криму крематорію

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим