Головним архітектором Севастополя призначили чиновницю з Воронежа

"Губернатор" Севастополя Дмитро Овсянников прийняв перше в 2018 році кадрове рішення - Департамент архітектури та містобудування очолить новий керівник

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Севастопольські новини".

За розпорядженням окупаційного "глави" міста на посаду директора департаменту призначено Марину Ракову.

"Новий керівник департаменту продовжить роботу по збереженню і розвитку архітектурного вигляду міста. У нас попереду реалізація масштабних проектів, які вимагають детального опрацювання. Марина Володимирівна має багатющий досвід роботи в сфері архітектури та містобудування. Упевнений, що вона зможе застосувати свої знання і навички на благо Севастополя", - повідомив Овсянников, представляючи під час апаратної наради "очільницю" відомства.

Серед першочергових дій на новій посаді Марина Ракова наголосила на необхідності створення системи містобудівної документації, супроводі пріоритетних проектів Севастополя і вибудовуванні конструктивного діалогу з усіма небайдужими учасниками містобудівних взаємин.

"Велика честь працювати в Севастополі, але в більшій мірі - це відповідальність. Сподіваюся, що той досвід, який я отримала в Воронезькому регіоні, працюючи більше 15 років в органах архітектури та містобудування, допоможе мені принести реальну користь Севастополю", - сказала Ракова.

"Губернатор" також зазначив, що Олександр Моложавенко, який раніше очолював Департамент архітектури та містобудування, продовжить свою роботу першим заступником директора департаменту та головним архітектором Севастополя.

Нагадаємо, що керівником медичної академії окупанти призначили свого співвітчизника.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook