Головним антимонопольником Криму призначили чиновника з Казані

Так зване управління Федеральної антимонопольної служби по Криму і Севастополю очолить Євген Костюшин з Республіки Татарстан, що на Росії

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

Нового "керівника" відомства сьогодні, 12 грудня, представить так званому губернатору Севастополя Дмитру Овсянникову заступник керівника ФАС Росії Олексій Доценко.

До призначення в Крим з 2013 року Євген Костюшин керував Держінспекцією праці в Татарстані. З 2010 по 2013 рік він керував УФАС по Республіці Марій Ел, з 2007 по 2010 роки - був заступником керівника УФАС по Татарстану.

У Костюшина дві вищі освіти - дипломи Казанського державного технічного університету і Казанського державного університету. Він кандидат юридичних наук.

Нагадаємо, що так зване УФАС останнім часом лихоманить: колишнього керівника Кримського УФАС Тимофія Кураєва знайшли повішеним у себе вдома 8 листопада. Пізніше місцеві слідчі порушили кримінальну справу за статтею "Доведення до самогубства". Нещодавно окупанти впіймали на хабарі заступника голови управління В'ячеслава Токарєва.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим