"Гоблінці" віддали санаторій у Криму Генпрокуратурі Росії

Окупаційна влада "подарувала" Генпрокуратурі Росії санаторій в окупованій Ялті

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на BlackSeaNews.

Ялтинський санаторій "Руссія", "націоналізований" окупантами переданий в безоплатне користування Генпрокуратурі Росії. Таке рішення було прийнято, так званими, "депутатами" на позачерговій сесії "Держради" окупованого Криму.

З проханням про передачу санаторію до окупаційної "влади" звернувся заступник генпрокурора Росії Геннадій Лопатін. Санаторій є частиною однойменного санаторно-оздоровчого комплексу. Всього комплекс включає чотири установи - "Руссія", "Орлине гніздо", "Примор'я", "Гірський".

За словами "голови" так званого "парламентського комітету з майнових та земельних відносин" Євгенії Добрині, передбачається передача не всього майна комплексу, а лише одного з чотирьох об'єктів - санаторію "Руссія".

Так званий спікер, Володимир Константинов пояснив журналістам, що переданий в федеральну власність санаторій буде відремонтовано. "Генпрокуратура вийшла з пропозицією забрати пансіонат з гарантією того, що він буде інвестуватися, і доведений до певного стандарту. Я прихильник того, щоб усі державні установи такого класу були передані інвесторам для поліпшення бази відпочинку", - пояснив рішення Володимир Константинов.

У кулуарах стверджують, що це рішення пов'язане з тим, що Генпрокуратура вимагає скасувати рішення суду про затримання Ростенка і всіляко заважала Слідкому в розслідуванні, "аксьоновські" віддали відомству санаторій, щоб відкупитися.

Нагадаємо, що кримську "Лівадію" купив російський олігарх, пов'язаний з терористами "ДНР".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим