ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Гоблінці" під соусом зміцнення "міжнаціональної злагоди" хочуть "роздерибанити" 2,5 млрд рублів

Проект бюджету окупованого Криму на наступний рік передбачає виділення понад 2,7 млрд рублів на реалізацію держпрограми зі "зміцнення міжнаціональних відносин в республіці". Розповіли як витратять лише 247 млн ​​рублів

Depo.
23 листопада 2018 09:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив "голова" комітету з питань міжнаціональних відносин російського парламенту Криму Юрій Гемпель, повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

"У 2019 на реалізацію заходів державної програми Республіки Крим по зміцненню єдності російської нації і етнокультурного розвитку народів Росії "Республіка Крим - територія міжнаціональної злагоди" планується передбачити видатки в сумі 2 млрд 736 млн 600 тис рублів", - цитує Гемпеля прес-служба.

Зокрема, на придбання житла для громадян з числа реабілітованих народів Криму - передбачено 80 млн, на виплати матеріальної допомоги реабілітованим громадянам на завершення будівництва індивідуального житлового будинку - 18,5 млн, на компенсації реабілітованим особам та особам, які постраждали від політичних репресій, понесених витрат за підключення до комунальних мереж - 200 тисяч, що відповідає рівню 2018 року і на виготовлення посвідчень про право на заходи соціальної підтримки реабілітованим особам та особам, які постраждали від політичних репресій - 200 тис рублів.

Крім того, буде надана грантова підтримка діяльності національно-культурних автономій і громадських організацій. Для цього на наступний рік передбачено виділення 2 млн рублів. На забезпечення діяльності Будинку дружби народів і Медіацентру імені Гаспринського заплановані витрати в сумі 31,4 млн рублів. Також телеканалу "Міллет" пообіцяли субсидії в розмірі 116,4 млн руб.

Якщо скласти всі озвучені Гемпелем цифри, то вийде всього 247 млн ​​рублів. На що будуть витрачені інші 2,5 млрд не повідомляється.

Нагадаємо, що майже 500 кримським сім'ям "гоблінці" відмовили у виплаті допомоги на першу дитину.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим