"Гоблінці" під соусом зміцнення "міжнаціональної злагоди" хочуть "роздерибанити" 2,5 млрд рублів

Проект бюджету окупованого Криму на наступний рік передбачає виділення понад 2,7 млрд рублів на реалізацію держпрограми зі "зміцнення міжнаціональних відносин в республіці". Розповіли як витратять лише 247 млн ​​рублів

  • Крим
  • 23 листопада 2018 09:29

Про це повідомив "голова" комітету з питань міжнаціональних відносин російського парламенту Криму Юрій Гемпель, повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

"У 2019 на реалізацію заходів державної програми Республіки Крим по зміцненню єдності російської нації і етнокультурного розвитку народів Росії "Республіка Крим - територія міжнаціональної злагоди" планується передбачити видатки в сумі 2 млрд 736 млн 600 тис рублів", - цитує Гемпеля прес-служба.

Зокрема, на придбання житла для громадян з числа реабілітованих народів Криму - передбачено 80 млн, на виплати матеріальної допомоги реабілітованим громадянам на завершення будівництва індивідуального житлового будинку - 18,5 млн, на компенсації реабілітованим особам та особам, які постраждали від політичних репресій, понесених витрат за підключення до комунальних мереж - 200 тисяч, що відповідає рівню 2018 року і на виготовлення посвідчень про право на заходи соціальної підтримки реабілітованим особам та особам, які постраждали від політичних репресій - 200 тис рублів.

Крім того, буде надана грантова підтримка діяльності національно-культурних автономій і громадських організацій. Для цього на наступний рік передбачено виділення 2 млн рублів. На забезпечення діяльності Будинку дружби народів і Медіацентру імені Гаспринського заплановані витрати в сумі 31,4 млн рублів. Також телеканалу "Міллет" пообіцяли субсидії в розмірі 116,4 млн руб.

Якщо скласти всі озвучені Гемпелем цифри, то вийде всього 247 млн ​​рублів. На що будуть витрачені інші 2,5 млрд не повідомляється.

Нагадаємо, що майже 500 кримським сім'ям "гоблінці" відмовили у виплаті допомоги на першу дитину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим