"Гоблін" злякав мільйонними штрафами забудовників у Ялті та Алушті

Так званий "глава" Криму Сергій Аксьонов пообіцяв почати штрафувати з 15 січня забудовників, які самовільно зводять споруди в межах архітектурно-планувальних зон

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає Depo.Крим.

"Уже з понеділка в Ялті та Алушті починається обкатка нових методів впливу на забудовників, які не розуміють, що правила забудови на території Криму визначають органи влади, а не вони. Всім власникам незаконно споруджуваних об'єктів будуть виписуватися штрафи в розмірі 1 млн рублів за кожним підтвердженому факту порушення. Таким чином, у занадто самовпевнених забудовників є можливість за сім днів заробити сім штрафів", - написав він.

Нагадаємо, що в грудні 2017 року "держрада" Криму збільшила штрафи за порушення правового режиму в межах архітектурно-планувальних зон. Штрафні санкції для юридичних осіб варіюються в межах від 500 тисяч до 1 мільйона рублів.

Відповідно до "закону" про архітектурно-планувальні зони, їх межі встановлює "архітектурно-містобудівна рада" Криму. Будь-яка діяльність в рамках цих зон узгоджується "Радміном". Знесення незаконних будівель в межах зон допускається без судового рішення на підставі рішення спеціальної міжвідомчої комісії "Радміну".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим