"Гоблін" розпорядився ліквідувати кримські підприємства, де багато платять керівникам

Так званий "глава Криму" Аксьонов висловив обурення у зв'язку з тим, що керівникам державних унітарних підприємств окупованого півострова нараховують високу заробітну плату, і доручив ліквідувати збиткові підприємства

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на РІА Новини.

Велика кількість підприємств з 60 проаналізованих показують зниження прибутковості по першому кварталу року. При цьому витрати ростуть на 130%. Лише 51% від кількості державних унітарних підприємств отримали прибуток. Очікуються великі збитки санаторно-курортних комплексів та становлять десятки мільйонів рублів по кожному об'єкту.

Обурення Аксьонова викликала інформація фінансового відомства те, що у збиткових підприємствах керівники отримують великі зарплати — до 300 тисяч рублів. В ході обговорення з'ясувалося, що мова йшла про два збиткові підприємства - "Кримські генеруючі системи" і "Кримський елеватор".

Самозваний "Глава" зажадав проаналізувати фінансову діяльність державних підприємств, які приносять збитки та ліквідувати або змінити форму власності таких організацій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим