"Гоблін" оголосив війну кримським муніципалітетам

Так званий глава уряду Криму Сергій Аксьонов незадоволений виконанням доручень посадовцями на місцях за результатами виїзних прийомів громадян

Прo це пoвідoмляє Depo.Крим з пoсилaнням на прес-службу прокремлівського уряду півострова.

Аксьонов зазначив, що вже був проведений аналіз роботи зі зверненнями громадян по Керчі. Під час спілкування з усіма заявниками з'ясувалося, що 60% з них незадоволені або взагалі не отримали відповідь. Схожа картина спостерігається й по інших муніципалітетах Криму. Жителі півострова вже відкритим текстом пишуть, що влада на місцях ніяк не реагує на їхні звернення.

"За результатами вирішення цих звернень будуть дані оцінки і зроблені організаційні висновки. Сподіваюся, що глави адміністрацій і республіканські органи влади як мінімум за цей тиждень повинні провести роботу. Оголошуємо війну всім тим, хто не бажає виконувати мої письмові доручення і вирішувати питання, порушені у зверненнях громадян", - зазначив Аксьонов.

Також він додав, що через з величезну кількістю звернень буде перебудована система контролю над виконанням доручень.

Нагадаємо, перед цим так званий глава уряду Криму Сергій Аксьонов розпорядився зупинити виплати дотацій муніципалітетам, які накопичили борги з орендної плати за землю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим