ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Гоблін" оголосив "червоний терор" кримському перевізнику

Окупанти Криму визначилися з транспортною компанією для першого показового покарання за недобросовісну роботу

Depo.
11 січня 2018 12:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "КримІнформ".

"Основна проблема, яку ми обговорили з віце-прем'єрами попередньо, - це транспортне сполучення: категоричне недотримання розкладу компанією-перевізником, відмова від перевезення пільгових категорій пасажирів. Цей перевізник - компанія "СТК", які роблять що хочуть, на наради в адміністрації не з'являються, живуть за своїм планом. Ми домовилися - оголошуємо "війну" компанії "СТК", щоб всі розуміли. На конкретній компанії зараз відпрацюємо механізм. Ситуація неприйнятна, і так бути не повинно! Треба вжити заходів і, якщо потрібно, законодавчо", - цитує так званого "главу" Криму Аксьонова його прес-служба.

При цьому Аксьонов не розшифрував назву компанії. На окупованому півострові зареєстровано тільки одне підприємство з такою абревіатурою, основним видом діяльності якого зазначено надання послуг з пасажирських перевезень, - "Сімферопольська транспортна компанія".

"У Сімферополі ми з вами бачимо, що ситуація в частині перевезень не змінилася. Як хотіли, так і їздять. Формуємо позицію, і якщо не знаходимо спільного розуміння і кримські перевізники вважають, що можуть і далі займатися таким же свавіллям, тоді витісняємо з ринку, незважаючи ні на що. Якщо треба, розробіть нормативний акт, щоб, в разі, якщо ми знімаємо перевізника з маршруту, могли швидко замінити його в режимі ручного управління", - додав Аксьонов.

Проблема поганої роботи транспорту піднімається на більшості прийомів громадян членами незаконного "Радміну". За підсумками першого такого прийому у Бахчисарайському районі Аксьонов пообіцяв "червоний терор" і кримінальні справи недобросовісним перевізникам.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим