Аксьонов хоче стати головним сміттєвим інспектором Сімферополя

З 26 червня так званий "глава" окупованого Криму Аксьонов буде особисто контролювати процес прибирання сміття в Сімферополі

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на РІА Новини (Крим).

"Я чекаю від вас план. Сам у вас буду головним інспектором, по Сімферополю точно. Повірте, всі контролюючі органи я вам один заміню. З наступного понеділка будемо перевіряти спільно, як проводиться прибирання", - звернувся Аксьонов на засіданні так званої Ради міністрів до "віце-прем'єра" Бориса Зиміна, який відповідає за цей напрямок.

"По вулиці Севастопольській проїжджав зранку. Під стовпами, де люди системно звикли складати сміття, одна точка, інша прямо через дорогу. Людям діватися нікуди, обкладають пакетами стовпи. А за графіком колег Севастопольська буде прибраною після двох годин. Тобто весь день це сміття буде лежати на зупинках. Це як взагалі розуміти?!", - обурився Аксьонов.

З 1041 вулиці в Сімферополі регулярно прибираються тільки 158. Сміття на інших вулицях прибирається "в міру необхідності", в "плаваючому графіку". При цьому, як повідомив "міністр" житлово-комунального господарства Сергій Карпов, сміттєприбиральна техніка виходить на прибирання вулиць із запізненням на півтори години.

Хочу нагадати, що в минулому році, в травні, попросили 120 мільйонів на прибирання - і нічого не змінилося. Тому перш ніж виділити кошти, я хочу розуміти, наскільки кваліфіковано складена схема прибирання", - сказав самопроголошений "глава".

Нагадаємо, у Криму вже декілька днів горить сміттєзвалище.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #сміття