"Гоблін" готує святкування річниці анексії Криму

Маріонетковий "глава" Криму Сергій Аксьонов дав старт підготовці до святкування четвертої річниці анексії півострова, яку окупанти називають "Кримською весною"

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає Depo.Крим.

"День 28 січня можна вважати датою початку Кримської весни", - Аксьонов нагадує, як тоді "казаки", так звані активісти партії "Русское Единство" та інші поплічники окупантів зібралися в центрі Сімферополя, щоб проситися на Росію та проводити свій "антимайдан".

На думку "глави" Криму, саме в той день кримчани навіть не мріяли про так званий референдум. "Ми не уявляли це майбутнє у відриві від Росії", - пише він.

Далі Аксьонов починає хвалитися "здобутками" за період окупації. "Це і Кримський міст, який без перебільшення можна назвати мостом в майбутнє. Це і траса "Таврида" - дорога в майбутнє, і новий аеропорт - крила майбутнього, і нові електростанції - енергія майбутнього. Але головне - це свобода і безпека, гарантія майбутнього. Саме за це майбутнє ми будемо голосувати 18 березня", - підсумував "глава", нагадуючи про незаконні вибори президента Росії на півострові.

Нагадаємо, що 28 січня 2014 року так звані активісти, за підтримки проросійських сил почали провокації проти української влади Криму, а вже через місяць радники президента Росії Володимира Путіна хотіли залучити до анексії Криму тодішнього прокурора АР Павлова, який є родичем Віктора Пшонки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook