"Гоблін" досі не знає, хто зробить Крим привабливим

"Глава" Криму Аксьонов заявив, що поки не знайшов гідної кандидатури на посаду головного архітектора окупованого півострова

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на РІА "Новини-Крим".

Він також підкреслив, що ця посада є ключовою для систематизації роботи щодо підвищення привабливості півострова. Аксьонов в кінці 2016 року звільнив від роботи головного архітектора Криму Олександра Кузнєцова і повідомив, що посаду займе архітектор з Москви Анна Царьова.

На початку липня 2017 року Царьова написала заяву про звільнення за власним бажанням. Аксьонов прокоментував відставку, сказавши, що їй не вистачило швидкості прийняття рішень і знання специфіки регіону.

"Готової людини на посаду головного архітектора, який прийде і скаже - я бачу, як вирішити питання, поки немає. Я бачу, як це зробити, але тоді мені треба на час стати головним архітектором. Це ключова посада", - сказав Аксьонов.

Основні завдання, які необхідно вирішувати головному архітектору регіону - розібратися з містобудівною політикою, покінчити з точковою забудовою міст та узбережжя, виробити архітектурний стиль Приморських міст і селищ.

"Потрібні прості рішення. Необхідно систематизувати поверховість, кольори фасадів, дахів, благоустрій та озеленення міст і селищ, особливо південного берегу Криму, тоді буде зовсім інший вигляд Поки берег - це і Сімферополя стосується теж - з моря і повітря виглядає не дуже привабливо. Так що з головним архітектором поки проблема ", - констатував Аксьонов.

Нагадаємо, нещодавно Аксьонов оголосив себе головним архітектором Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим