"Гоблін" анонсував перевірки і звільнення в Держбуднагляді Криму

Маріонетковий "глава" окупованого Криму Сергій Аксьонов лякає масштабною перевіркою і звільненнями в так званій Службі державного будівельного нагляду

Про це він написав на своїй сторінці в "Фейсбуці", передає Depo.Крим.

"Рішення необхідно приймати радикальне: звільнення за статтею всіх, хто так чи інакше причетний до подібних заходів, проведення службового розслідування і публікація списку всіх звільнених, щоб жоден з них не зміг влаштуватися в органи державної влади", - написав Аксьонов.

На його думку, "служба" потребує реструктуризації. "Накопичилася величезна кількість претензій як до роботи керівників, так і до роботи інспекторів, які максимально халатно ставляться до виконання своїх обов'язків", - вважає він.

Так званий віце-прем'єр кримського "уряду" Віталій Нахлупін провів аудит діяльності "служби", який виявив "кричущі порушення". "За підсумками перевірки виявлено, що в 90% декларацій при очевидних порушеннях, які бачать жителі, висновки Держбуднагляду свідчать, що все в порядку і ніяких проблем немає", - зазначив він.

Один з найбільш яскравих прикладів - будівництво на вулиці Кечкеметська, 22 в Сімферополі. "Не зважаючи на те, що зводяться об'єкти задекларовані під індивідуальне житлове будівництво, навіть неозброєним оком видно, що такий будинок "вимахає" на людей 40 мінімум. Більш того, ще не завершилося будівництво, а декларація про введення об'єкта в експлуатацію видана ще в листопаді, коли службою керував пан Ісаєв", - пише Аксьонов.

Аксьонов також пообіцяв провести переговори з правоохоронцями і представниками контрольно-наглядових органів, щоб вони вивчили діяльність своїх співробітників, які не реагували на порушення "Держбуднагляду".

До вирішення проблеми роботу "служби" буде курувати Нахлупін. Так звана служба Держбуднагляду видає дозволи на будівництво і введення в експлуатацію таких об'єктів.

Нагадаємо, що головним комунальником окупованого Сімферополя призначили чиновника з Ялти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим