ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Глум над Ханським палацом у Криму: Унікальну черепицю окупанти замінюють мотлохом

Окупанти продовжують нищити культурну спадщину кримськотатарського народу - Ханський палац у Бахчисараї

Depo.
11 квітня 2018 09:15
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у "Фейсбуці" екс-глави комітету АР Крим у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян Едема Дудакова, пoвідoмляє Depo.Крим.

За словами Дудакова, під час так званої реконструкції палацу окупанти знищують автентичність пам'ятки навіть на даху, укладаючи звичайну черепицю замість унікальної "татарки".

"Ось ця дріб'язкова з відтінком сірого і бур-малинового бутафорська черепиця укладається з 08.04.2018 на Хан Джамі. Палітра з тисячі відтінків, ручна робота - черепиця "татарка", принесена в жертву цій тьмяній одноманітності. Просто тому, що її легше укласти, тому, що немає фахівців з "татарки", тому, що таким чином простіше розпиляти бабло, тому, що для організаторів цього вандалізму головне сам процес і понти, а не результат", - зазначив Дудаков.

Нагадаємо, на початку березня Україна надала ЮНЕСКО докази нищення Ханського палацу окупантами.

Як відомо, окупанти знищують автентичність Ханського палацу. У Мінкульті України заявляли, що Росія навмисне знищує культурну спадщину Криму.

16 лютого до підконтрольного Кремлю Залізничного суду Сімферополя подали позов з вимогою припинити "реконструкцію" Ханського палацу.

Окупанти ж збираються витратити на так звану реконструкцію 1,6 млдр рублів.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим