ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Генпрокуратура України завершила розслідування щодо держзради Аксьонова та Поклонської

Генпрокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишніх високопосадовців АР Крим Сергія Аксьонова, Наталії Поклонської та Володимира Константинова за фактами державної зради

Depo.
11 квітня 2018 10:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на прес-службу генеральної прокуратури.

Їх звинувачують у вчиненні дій у складі злочинної організації, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади.

Під час досудового розслідування щодо підозрюваних у кримінальному провадженні слідчими суддями Печерського районного суду Києва надані дозволи на здійснення спеціального досудового розслідування, які оскаржені до апеляційної інстанції.

За наслідками досудового розслідування 7 квітня 2018 року в газеті "Урядовий кур'єр" опубліковані повідомлення про завершення досудового розслідування стосовно підозрюваних Поклонської, Аксьонова, Константинова та інших колишніх високопосадовців АР Крим на надано доступ до матеріалів досудового розслідування, відповідно до вимог ст. 290 КПК України.

По завершенню ознайомлення підозрюваних та їх захисників з матеріалами досудового розслідування, обвинувальний акт у кримінальному провадженні буде скеровано до Апеляційного суду Києва для встановлення підсудності його розгляду.

Зокрема, встановлено, що зазначені особи упродовж лютого-березня 2014 року, перебуваючи на території Автономної Республіки Крим, створили злочинну організацію для насильницького повалення конституційного ладу та зміни меж території України всупереч установленого порядку, а також брали участь у ній.

Нагадаємо, що що з 20 лютого 2014 року російські війська без розпізнавальних знаків почали захоплення Криму.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим