Фігурантів "справи Хізб ут-Тахрір" етапують в російський Ростов-на-Дону - адвокат

Фігурантів сімферопольської "справи Хізб ут-Тахрір" Узеира і Теймура Абдуллаєва, Айдера Саледінова, Рустема Ісмаїлова і Еміля Джемаденова найближчим часом перевезуть в СІЗО російського Ростов-на-Дону

Про це розповів адвокат Еміль Курбедінов у понеділок, 27 серпня, на зустрічі громадського об'єднання "Кримська солідарність", повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реаліі".

За словами Курбедінова, обвинувачені та їхні адвокати остаточно ознайомилися з матеріалами кримінальної справи. Незабаром його передадуть в Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону для розгляду по суті.

"Сімферопольські хлопці готуються на етап в Ростов, де почнеться процес у їхній справі. Ознайомлення з матеріалами справи закінчено. У звинувачення все та ж схема: ті ж експерти, таємна зйомка і засекречені свідки", - сказав Курбедінов.

На зустріч приїхали близько 50 осіб з різних регіонів Криму. Серед присутніх - родичі кримських політв'язнів, адвокати, кримськотатарські та українські активісти.

Минулого місяця вперше за два роки засідання об'єднання не відбулося через те, що активісти не змогли знайти приміщення для проведення зустрічі.

Нагадаємо, що 10 серпня підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму продовжив арешт фігурантів сімферопольського "справи Хізб ут-Тахрір" Теймуру Абдулаєву, Емілю Джемаденову, Рустема Ісмайлову, Узеира Абдулаєву на два місяці. Напередодні суд в Криму залишив під арештом ще одного фігуранта цієї "справи" - Айдера Саледінова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим