Фалос-сувенір і блювота "совка": Чому окупований Крим не стане туристичним раєм

Півострів продовжує потопати в смітті під радянські пісні та повний "ленінізм"

Depo.Крим нагадує, чим жив окупований півострів минулого тижня.

Підконтрольний Кремлю Київський районний суд Сімферополя минулого тижня продовжив арешт до 8 листопада "українським диверсантам" Володимиру Дудці, Дмитру Штиблікову та Олексію Бессарабову. Чоловіки за обвинуваченнями в підготовці диверсій на окупованому півострові вже десять місяців перебувають у СІЗО. Єдину поступку, яку для них зробив суд окупантів – дозволив пропустити на засідання родичів.

На вихідних у Севастополі відбулися так звані "губернаторські вибори". Примітно, що явка жителів міста була рекордно низькою – ледь вище 20%. Прогнозовано перемагає ставленик Кремля, "єдинорос" і поки що в. о. губернатора Дмитро Овсянников. Його вибори не визнаватиме ні Україна, ні ЄС. Схоже, більшість севастопольців також мають солідарну позицію, через те й показово проігнорували чергові псевдовибори від окупантів.

Проігнорували Крим і туристи. І на це є низка інших причин, окрім політичних. Російський блогер Сергій Анашкевич, наприклад, минулого тижня продемонстрував сміттєзвалище, яке допустила влада окупантів на території Караларського ландшафтного парку.

Побачене він назвав "безнадійним замкнутим колом, з якого немає виходу". Після цього зробив справедливий висновок, що окупований Крим туристичним раєм не стане. А от пеклом для місцевих жителів не тільки може, а й потроху стає.

У Севастополі регулярно зливають нечистоти в море. Новий факт цього разу зафіксували в Артилерійській бухті, де утворилася значна коричнева пляма. Це обурило навіть місцевих жителів, бо нечистоти злили поруч з басейном дельфінарію та пляжем. Мабуть, щоб турист пішов на незвичайний запах…

Сам Севастополь, поки політики гралися у вибори, почав впевнено тонути в смітті. З обов'язками вивезення побутових відходів справляється тільки один з десяти муніципалітетів. Навіть без п'яти хвилин губернатор Овсянников визнав, що всі інші відверто халтурять, і навіть не можуть використати відведені їм кошти на вивезення сміття. З 14 млн рублів по місту освоєно всього 600 тисяч.

Сміттєва проблема нікуди не ділася й у Сімферополі. Минулого тижня в мережі виклали знімки річки Салгір, яка вразила своїм брудом. Колись приваблива водойма, яка при українській владі регулярно чистилась, сьогодні перетворилася на справжнє болото зі страшенним смородом і місцями взагалі пересохлим руслом. Риба, яка там лишилася, живе приблизно в таких же умовах, як і чимало жителів Росії…

Висихають в окупованому Криму й місцеві водосховища. За останній місяць літа через сильну спеку та недостатню кількість опадів сумарний обсяг води у них скоротився на цілих 19 млн кубів! На сьогоднішній день наповнюваність кримських водосховищ становить лише 59%. Поки населення з тривогою спостерігає за кранами у домівках, окупанти зайняті тим, що в них виходить найкраще – зомбуванням.

Минулого тижня у курортному селищі Сімеїз відкрили пам'ятник Леніну. Зробили це за ініціативи російської Компартії та за програмою відновлення радянських пам'ятників. Перед встановленим гранітним образом Ілліча провели "урочисті": лунали радянські пісні, а дітям нав'язали і пов'язали червоні піонерські краватки. В соцмережах цей театр назвали не інакше, як "блювотою совка".

"Пораділи" соцмережі й через черговий незрозумілий "креатив" окупантів. У сувенірних лавках Криму туристам, які наважилися приїхати сюди на відпочинок, пропонують придбати сувеніри у вигляді чоловічого статевого органу. Цінність такого фалоса хіба що в тому, що зроблений він з рідкісного дерева - ялівця. Користувачі соцмережі припускають, що такий сувенір можуть продавати як тонкий натяк для всіх, хто приїжджає на окупований півострів…

Приїжджає, щоправда дуже обмаль. Курортні міста окупованого півострова так і не дочекалися відпочивальників під час оксамитного сезону. Знімки, зроблені минулого тижня на набережній у Коктебелі, Ялті, Феодосії та інших курортних містах підтвердили, що туристів там майже немає.

Зате в окупованому Криму тепер є місячні абонементи в туалети. Зокрема, оголошення про продаж таких з'явилося в одному з громадських туалетів окупованого Сімферополя.

Мочитися в сортирі протягом дня тепер можна лише за 4 рублі. Очевидно, це чи ненайбільше благо, яке кримчанам подарували окупанти після приходу "руського міра".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #сміття