Екс-підлеглих "Гобліна" засудили за майнінг криптовалюти на робочому місці

Колишні співробітники апарату окупаційної "Ради міністрів" Криму визнані винними в незаконному отриманні криптовалюти

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на прес-службу так званого Слідчого комітету по Криму.

Екс-чиновники майнили біткойни просто в будівлі "уряду".

"За даними слідства, з 20 вересня 2016 року по 31 січня 2017 року обвинувачені, перебуваючи в будівлі уряду, здійснили установку програмного забезпечення для обчислення блоків криптовалюти - біткойнів - на системних блоках і ноутбуках, після чого організували процес обчислення блоків криптовалюти для подальшого отримання особистого прибутку. За допомогою електронного гаманця Webmoney ними проведена конвертація обчислених за допомогою ЕОМ апарату відомства блоків криптовалюти в російські рублі на загальну суму понад 15 тисяч рублів", - розповіли слідчі.

При цьому зловмисники, згідно з висновком фахівців, витратили на Майнінг більш 11,1 тис кВт, що призвело до оплати за спожиту електроенергію грошових коштів на загальну суму понад 57 тис рублів.

"Другим слідчим відділом управління з розслідування особливо важливих справ закінчено розслідування кримінальної справи стосовно двох колишніх співробітників апарату "Ради міністрів". Вони звинувачуються у зловживанні посадовими повноваженнями", - додали в прес-службі.

Під час попереднього слідства обвинувачені відшкодували завдані збитки в повному обсязі. Київський районний "суд" окупованого Сімферополя припинив кримінальну справу з призначенням заходи кримінально-правового характеру обвинуваченим у вигляді судового штрафу на суму 30 тис. рублів кожному.

Нагадаємо, що у Херсоні заарештували колишнього "заступника міністра спорту" окупаційної Ради міністрів Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим