ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Французький екс-депутат Європарламенту "продався" в Криму "гоблінцям"

Екс-депутат Європарламенту, а нині професор французької Школи протоколу міжнародних відносин Патрік Брюно завів тісну дружбу з окупантами Криму

Depo.
8 вересня 2017 12:45
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Крим, на сайті Кримського федерального університету з'явилося повідомлення про візит француза до цього навчального закладу та про плани на подальшу співпрацю з ним.

Зокрема, у рамках візиту Брюно обговорив з проректором КФУ можливість читання лекцій в університеті. Крім того, він висловив ідею створення в Криму Євразійського університету. Також екс-європарламентар хоче возити кримських студентів на навчання у Францію.

"В Інституті іноземної філології Кримського федерального університету у Патріка Брюно відбулася зустріч з директором інституту Олександром Петренко і зі студентами французького відділення. Були обговорені загальні питання вищої освіти, потенційної можливості навчання студентів нашого університету у Франції", - зазначають у КФУ.

Нагадаємо, Служба безпеки України заборонила в'їзд на територію країни чеському депутату Мілану Шарапатке на термін до 21 жовтня 2018 року.

Більше кримських новин читайте на Depo.Кропивницький