Джемілєв закликав Індонезію підтримати резолюцію ООН щодо ситуації в окупованому Криму

Мустафа Джемілєв відвідав Республіку Індонезія

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на прес-службу Посольства України в Індонезії.

13-14 серпня у Республіці Індонезія з візитом перебував Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу, Народний депутат України Мустафа Джемілєв.

У Джакарті Джемілєв був прийнятий Віце-Президентом Республіки Індонезія Юсуфом Калла. В ході зустрічі індонезійську сторону поінформували про розвиток подій в та навколо України у зв'язку з триваючою агресією Росії проти України, зокрема, ситуацію на сході нашої країни та у тимчасово окупованій Автономній Республіці Крим.

Джемілєв подякував Віце-Президентy за підтримку Республікою Індонезія суверенітету та територіальної цілісності України, зокрема, голосування Індонезією "за" резолюцію Генеральної Асамблеї ООН "Територіальна цілісність України" від 27.03.2014 р.

Індонезійську сторону поінформовано про поточну ситуацію з правами людини в АРК, передусім, систематичне порушення окупаційною владою півострова прав кримськотатарського народу. У цьому зв'язку Джемілєв закликав Індонезію стати співавтором та підтримати цьогорічну резолюцію Генеральної Асамблеї ООН "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, Україна".

Під час зустрічі сторони наголосили на значних перспективах українсько-індонезійського торговельно-економічного та культурно-гуманітарного співробітництва.

У приміщенні Посольства проведено прес-конференцію для основних ЗМІ Республіки Індонезія. Промова Джемілєва та численні запитання присутніх журналістів стосувалися стану справ кримькотатарського народу в тимчасово окупованому Криму, а також заходів української влади та міжнародного співтовариства з деокупації півострова.

Нагадаэмо, що США вручили "Кримську декларацію" Джемілєву.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook