Донька Пєскова приїде до Севастополя "дерибанити" судоремонтний завод

Дочка прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова Єлизавета відвідає Севастополь, щоб розібратися в проблемах судноремонтного заводу "Південний Севастополь"

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на Znak.

Ситуацією навколо підприємства зацікавилася Асоціація підприємців з розвитку бізнес-патріотизму в Росії АВАНТІ (Москва), в якій Пєскова трудиться радником президента по молодіжному підприємництву.

Вона прибуде в Севастополь не одна, а в складі делегації. Візит розпочнеться сьогодні, 1 серпня. Відвідати місто представників АВАНТІ запросило керівництво заводу.

Проросійські ЗМІ уточнюють, що на "Південному Севастополі" виникли проблеми, коли керівництво підприємства програло два суди "уряду" міста. Чиновники фактично розірвали договір оренди держвласності - плавдока, причалів і кранів - за несплату орендної плати на загальну суму 32 млн рублів.

При цьому у заводу немає боргів по зарплаті, він є великим платником податків, модернізує основні фонди і завантажений замовленнями на місяці вперед.

17 липня загальні збори трудового колективу заводу висловилися за проведення акцій протесту. У ситуацію втрутилися правоохоронці. Представники АВАНТІ збираються зустрітися з т.в.о. "губернатора" Севастополя Дмитром Овсянниковим, представниками окупаційного уряду міста, бізнес-спільноти та молодими підприємцями.

Також москвичі поспілкуються з керівництвом і колективом "Південного Севастополя". Планується навіть підписання угоди про співпрацю між асоціацією та заводом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим