До квітня у Криму не літатимуть гелікоптери санавіації

Польоти власної кримської санітарної авіації припинені через завершення контракту з авіакомпанією

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Кримінформ".

"В рамках укладеного контракту з 13 вересня по 31 грудня 2017 року авіаційну евакуацію виконував борт МІ-8 ТОВ "Авіакомпанія "Північний Захід". Ці польоти припинені в зв'язку з завершенням терміну контракту. З січня 2018 року санітарна авіація продовжує виконувати евакуацію, в тому числі за межі Криму, але із застосуванням реанімобілів", - повідомив директор Кримського центру медицини катастроф Сергій Астанкін.

За словами директора Центру медицини катастроф, польоти будуть відновлені 1 квітня.

"У цьому році заплановано виділення субсидій з федерального бюджету в розмірі 57 млн ​​рублів. Подана заявка на виконання рейсів, проведемо аукціони, і за результатами укладеного контракту будемо також виконувати евакуацію пацієнтів із застосуванням авіації. До 15 лютого має бути підписано угоду про виділення зазначених коштів між Міністерством охорони здоров'я Росії і Міністерством охорони здоров'я Криму. До 1 березня будуть врегульовані взаємовідносини і підготовлена ​​нормативна база суб'єкта. Аукціони повинні бути проведені до 1 квітня. Думаю, що з 1 квітня ми будемо літати на вертольотах", - додав він.

Астанкін сказав, що частка пацієнтів, перевезених вертольотом в минулому році, становить лише 10%.

"Функція санітарної авіації Криму не страждає від відсутності вертолітної техніки, тому що у нас невеликі відстані для транспортувань. Єдина проблема - це евакуація в Краснодарський край: переправа на поромі і дві години їзди до Краснодара. Автомобілями було перевезено 1359 тисяч чоловік, а повітрям - 133 (10%) ", - пояснив він.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook