До кримського "Гобліна" заборонили наближатись активістам

Самопроголошений "глава" Криму Сергій Аксьонов боїться навіть проросійських "активістів"

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Примітки".

Перед виїзним засіданням російського "уряду" Криму в Білогірському районі до місцевих громадських активістів навідалася поліція.

Їх попередили, щоб не влаштовували маніфестацій перед високими "чиновниками". Раніше в Саках, де люди з інвалідністю в рамках виїзного засідання Радміну хотіли зустрітися з Аксьоновим, їм теж це заборонили робити.

Свій приїзд в регіон Аксьонов анонсував на офіційній сторінці в "Фейсбуці". Одночасно він попрохав жителів району залишити свої коментарі з наболілими питаннями під постом - "щоб дізнатися ситуацію не з доповідей чиновників, а безпосередньо з перших вуст".

Відкритість, судячи з кількості тих, хто відгукнулися, припала до душі місцевим жителям. Свої коментарі залишили й місцеві активісти, які домагаються через суд закриття Баксанського кар'єра, вибухи якого руйнують їхні будинки. "Приїхав заступник начальника поліції Білогірського району, - розповіла активістка Колмакова. - Сказав, що є інформація, що я готую несанкціонований мітинг за кар'єру. Оглянули уважно територію навколо будинку. Я сказала, що думати не думала над цим питанням, так і було - ніяких мітингів я не готувала. Це свого роду психологічний тиск. Приходили і до Якубової, їй сказали, що вона з чоловіком збиралася взяти участь. Така нова фішка".

Нагадаємо, сім'я головного поплічника окупантів у Криму скуповує елітну нерухомість в Москві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook